Pozycjonowanie

Etapy pozycjonowania
- Dobór słów kluczowych
- Optymalizacja struktury serwisu
- Wzrost odwiedzalności serwisu
Pozycjonowanie stron internetowych to nasza specjalność. Z naszą pomocą Twój serwis osiągnie wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania dla wybranych słów kluczowych. Jeśli nie wiesz jakie słowa będą odpowiednie dla Twojego serwisu przygotujemy dla Ciebie profesjonalną analizę.

[ więcej ]
Pozycjonowanie stron internetowych

Jeśli znalazłeś się na tej stronie to na pewno już wiesz jak duże znaczenie ma odpowiednia pozycja Twojej strony WWW w wyszukiwarkach internetowych. Wysoka pozycja serwisu internetowego w rankingach wyszukiwarek jest kluczem do sukcesu - Twojego sukcesu. Według badań 90% użytkowników poszukujących informacje zaczyna od wpisania interesującej go frazy do wyszukiwarki. 80% z nich przegląda co najwyżej tylko trzy pierwsze strony z wynikami, natomiast 1/3 nie ogląda więcej niż jednej strony z wynikami.

Raport firmy Eyetools
Zapraszamy do zapoznania się z raportem firmy Eyetools, z którego jasno wynika, że pierwsze trzy odnośniki w wynikach wyszukiwania dają 100% gwarancję odwiedzin serwisu przez Internautów. Ostatnia - 10 pozycja - serwisu daje szansę odwiedzin przez 20% ogladających.

Interesującym opracowaniem dotyczącem przeglądania wyników wyszukiwania jest raport firmy Eyetools (więcej informacji oraz link do raportu znajdują się w ramce obok).

Obecnie najbardziej popularną wyszukiwarką stron w Internecie jest Google - www.google.pl. Oczywistym jest, że chcąc podnieść odwiedzalność serwisu należy właśnie pozycjonowanie zacząć od serwisu Google. Ale nie można jednak poprzestać tylko na tej wyszukiwarce. Polscy użytkownicy Internetu korzystają również z polskich mechanizmów wyszukujących, takich jak Szukaj.Onet.pl czy Szukaj.Wp.pl. Oprócz tego istnieją również zagraniczne wyszukiwarki (m.in. MSN, Yahoo, Altavista i inne).

Korzystając z usług naszej firmy pomożemy Ci dobrać słowa kluczowe dopasowane do Twojej strony internetowej, które zagwarantują wysoki poziom odwiedzalności serwisu. Wspólnie z Tobą ustalimy też, które z wyszukiwarek będą najbardziej odpowiednie. Zajmujemy się pozycjonowanie zarówno w polskich wyszukiwarkach, jak i również zagranicznych. Jeśli Twój serwis posiada różne wersje językowe, spozycjonujemy również wersje językowe Twojego serwisu.

Pozycjonowanie stron internetowych jest naszą specjalnością. Chcesz wiedzieć więcej? Na pewno chciałbyś zapytać w tym miejscu jakie są koszty pozycjonowania? Koszty wypozycjonowania serwisu internetowego zależą od ilości słów kluczowych oraz ich atrakcyjności. Atrakcyjność słowa kluczowego oznacza ilość wyników pojawiających po wpisaniu słowa do wyszukiwarki. Skontaktuj się z nami - przygotujemy ofertę dopasowaną specjalnie dla Ciebie i spełniającą Twoje wymagania. Formularz kontaktowy znajdziesz na [ tutaj ]. Zapraszamy również do wysyłania e-maili na adres isearch@isearch.pl

Zobacz więcej:
+ Marketing internetowy
+ Analiza funkcjonalności